Infospravy.sk Infospravy.sk

Vytúžené bábätko ich stálo 1 616 injekcií!
zdroj: facebook.com/packerfamilyphotography

Vytúžené bábätko ich stálo 1 616 injekcií!

Fotografia novorodeniatka sa objavila na internete len pred pár dňami a už nazbierala takmer 6 000 komentárov a 90 000 lajkov. A prečo? Pretože mnohí rodičia chápu, čo musela mamička podstúpiť, aby sa dočkala vytúženého bábätka.

Patricia a Kimberly O'Neill sa stretli pred 6 rokmi. V roku 2014 sa rozhodli, že chcú bábätko. Samozrejme v ich prípade to bolo náročnejšie, pretože museli najprv nájsť darcu spermií. Tam sa ale ich boj len začal. Každá si z predošlého vzťahu priniesla jedno dieťa. Patricia má 7- ročnú dcéru a Kimberly 14 - ročného syna. Patricia sa mala stať biologickou matkou ich spoločného dieťaťa. 

facebook.com

Oplodnenie sa podarilo, no po 6 týždňoch Patricia potratila. Snažili sa ďalej, no opäť mamička po 8 týždňoch potratila. Tento stav mladej ženy sa lekárom vôbec nepozdával. Nakoniec sa ukázalo, že Patricia trpí poruchou zrážania krvi. Aj keď lekári vedeli, prečo Patricia už 2x potratila, prišiel moment, kedy sa ženy takmer vzdali predstavy o dieťatku. Ani štvrté tehotenstvo sa neskončilo šťastne. Po 11 týždňoch prestalo dieťatku biť srdiečko. "Bola som hotová. Ale s mojou manželkou sme túto cestu začali a povedali sme si, že budeme pri sebe stáť aj v tých najťažších chvíľach." 

facebook.com

Patricia opäť otehotnela. Lekár John Couvaras na ňu prísne dohliadal a počas 9 mesiacov jej pichal látku na zriedenie krvi, aby tak predišli ďalšiemu potratu. 3. augusta sa im nakoniec bábätko narodilo. Patricii počas tehotenstva doktor pichol dokopy 1 616 injekcií. Každú jednu si odložila na znak toho, aby nezabudla, koľko úsilia a bolesti ju stálo vytúžené bábätko. 


boredpanda.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac