Infospravy.sk Infospravy.sk

Žeby naozaj práca snov? Tu dostanete dom s výhľadom na more a plat za to, že sa budete celé dni starať o mačky
zdroj: facebook.com/godslittlepeople

Žeby naozaj práca snov? Tu dostanete dom s výhľadom na more a plat za to, že sa budete celé dni starať o mačky

Stále neviete, čo je vaša práca snov? Tak toto je ona! Ak ste samozrejme ochotní vycestovať a máte radi mačky. Kúsok pozemského raja, kde sa to hemží mačkami nájdete na malom gréckom ostrove Syros.

Na tomto mieste vzniklo sanatórium God’s Little People Cat Rescue, v ktorom je momentálne umiestnených celkovo 55 mačiek. Útulok zverejnil ponuku, ktorá stojí za zváženie. Hľadajú zodpovednú vedúcu osobu, ktorá by sa už od októbra mohla o mačky denno denne starať, ale len cca 4 hodinky.

Za toto všetko dostanete zadarmo plne zariadený dom s výhľadom na Egejské more, ktorý bude mať vlastnú záhradu. Samozrejme budete dostávať aj plat. 

Ako sa píše v internetovom inzeráte, práca je vhodná pre niekoho, "kto má aspoň 45 rokov, je zodpovedný, spoľahlivý, čestný, zručný a má naozaj zlaté srdce."

Mačky budete kŕmiť, tráviť s nimi čas, poskytovať im veterinárnu starostlivosť. Môže však nastať moment, že sa do útulku zatúla aj divá mačka. Vtedy jej bude musieť zamestnanec podať akúsi "psychologickú" pomoc, aby sa mohla začleniť do mačacieho kolektívu. 

Práca je na dlhodobý úväzok, najmenej teda 6 mesiacov. Od októbra pre vybraného človeka začína mesačný kurz a ostrá práca začína 1. novembra. Tak čo, idete do toho? 

Ak to chcete skúsiť, stačí poslať mail so svojou fotkou a všetkými relevantnými informáciami o sebe na mailjoanbowell@yahoo.com a na konci augusta možno budete mať šťastie pri pohovore cez Skype.mymodernmet.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac