Infospravy.sk Infospravy.sk

Dcérka svalnáča Dwayna Johnsona zabáva internet. Vyjadrila sa k jeho "veľkým" prsiam
zdroj: instagram.com/therock

Dcérka svalnáča Dwayna Johnsona zabáva internet. Vyjadrila sa k jeho "veľkým" prsiam

Herec The Rock je známy po celom svete svojimi svalmi a obrovskou postavou. Filmové plátna si ho žiadajú. No on sa prezentuje aj niečím iným. Dwayne je totiž otcom troch dcér, na ktoré nedá dopustiť.

Najstaršiu dcérku má z prvého manželstva a so súčasnou partnerkou má dve dievčatá. Najviac času trávi asi s malou Jasmine, pretože tá je vo veku, kedy všetko objavuje a spoznáva. 

Najnovšie The Rock zavesil na svoj Instagram skutočne rozkošný post. Malú Jasmine učil plávať. Tu ale nastal menší rozkošný problém s prsiami slávneho herca.

„Som rád, že som mohol načerpať novú energiu. Som doma so všetkými mojimi dievčatami a rozhodol som sa, že toto malé tornádo naučím plávať. Vyzliekol som si tričko a ona povedala, že sa jej páčia moje hnedé prsia,“ napísal The Rock.

Ak ste sa ešte stále úplne neroztopili, tak z ďalšieho príspevku sa tak stane. Už pri narodení najmladšej dcéry vyjadril veľký rešpekt všetkým ženám a mamám. V príspevku, kde jeho partnerka kojí najmladšiu dcérku Tiu, to opätovne potvrdil. „Toto ešte zvládnem. Mama má plné ruky práce s kojením malej Tie, takže ja ju medzitým kŕmim večerou. Je mi cťou. Chcel by som vyjadriť rešpekt jej aj všetkým ostatným mamám, ktoré sa zvládajú starať o svoje deti tak, že im nič nechýba.“unilad.co.uk

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac