Infospravy.sk Infospravy.sk

Každý si myslel, že muž plače od šťastia, že sa mu narodil syn. On mal však úplne iný dôvod!
zdroj: instagram.com/KPPhotoinc

Každý si myslel, že muž plače od šťastia, že sa mu narodil syn. On mal však úplne iný dôvod!

Kirstie Perez sa považuje za skúsenú pôrodnú fotografku, no tento príbeh a okamihy, ktoré sa diali pri tomto pôrode, ju úplne odrovnali. Pár si Kirstie klasicky objednal, aby zaznamenala pôrod ich synčeka. Na prvý pohľad sú to skvelé fotky plné šťastia, no za šťastím je úplne iný dôvod.

„Povedala som oteckovi, že som ho odfotila, ako plače pri pohľade na syna. Pozrel sa na mňa a povedal, že preto neplače. Potom mi začal rozprávať o tom, čím všetkým si museli prejsť, kým sa narodil ich vytúžený syn,“ spomína Kirstie.

„Videl som manželku, ako vracala viac ako 285 dní. Doslova sa mi strácala pred očami, schudla viac ako 15 kíl a ja som s tým nemohol nič robiť. Všetko sa na ňu zosypalo a ja som chvíľami strácal nádej na šťastný koniec,“ prezradil otecko, ktorý bol šťastný, že jeho manželka vôbec prežila.

Za všetko mohla diagnóza hypermesis gravidarum a preeklampsia. Jeho manželka bola počas tehotenstva 4 x hospitalizovaná. Nedokázala v sebe udržať vodu, ani jedlo. Aby jej nespôsoboval trápenie, jedlo vždy zjedol na schodoch. Ako sám povedal: "Po celých tých mesiacoch konečne vidím, ako sa usmieva."

Svojím príbehom chce mužov podnietiť k väčšej empatii s ich partnerkami, pretože ani jedno tehotenstvo nie je jednoduché. Ženy sa musia akoby vzdať svojho života a popri tom sa ešte usmievať. Muži by preto mali urobiť aspoň to málo a byť im vždy na blízku.boredpanda.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac