Infospravy.sk Infospravy.sk

Žena po ťažkom pôrode nemohla dojčiť. Otecko ju so špeciálnym prístrojom plnohodnotne nahradil
zdroj: facebook.com/maxamillian.neubauer

Žena po ťažkom pôrode nemohla dojčiť. Otecko ju so špeciálnym prístrojom plnohodnotne nahradil

Rodičia by pre svoje deti urobili čokoľvek, len aby boli spokojné a nič im nechýbalo. Otcovi menom Maxamillian Kendall Neubauer patrí ale obrovské uznanie za to, čo bol schopný pre svoju dcérku urobiť už od prvých momentov jej života.

Jeho manželka porodila Rosaliu cisárskym rezom, pretože počas pôrodu nastali nečakané komplikácie. Žena sa po náročnom pôrode necítila dobre a nemohla sa od prvých momentov starať o svoju dcérku. Rodičia sa tak báli, že prídu o moment, kedy by sa mala ich dcérka prisať na prsník matky a cucať mliečko. 

Zdravotná sestra tak prišla so skvelým nápadom. Vyrobili malú dojčiacu bradavku, ktorá je napojená na striekačku, v ktorej je mlieko matky. Túto bradavku si tak na telo pripevnil Maxamillian a nahradil na pár prvých momentov svoju manželku. 

Pri pohľade na to, čo bol schopný Maxamillian urobiť pre svoju dcérku a manželku, sa tlačili všetkým slzy do očí. "Nikdy som si nemyslel, že čo i len za milión rokov budem kojiť dieťa. V momente, keď mi ju ukázali, bolo ťažké zadržať slzy. Bola to okamžitá láska, je to moje dieťa. Bol som naozaj šťastný, že som to mohol pre ňu urobiť." 9gag.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame