Infospravy.sk Infospravy.sk

Mala 22 rokov a 136 kg. Jej premena vám vyrazí dych!
zdroj: instagram.com/theirongiantess

Mala 22 rokov a 136 kg. Jej premena vám vyrazí dych!

Obdobie leta je pre ľudí s nadváhou totálna pohroma! V zime sa kilá pod kabátom, či svetrom ľahkom skryjú, no v lete sa toho veľa skryť nedá. Laura Micetich zažívala presne takéto pocity, a to mala len 22 rokov! Bola vo veku, kedy sa mala zo života tešiť a nie sa ním trápiť. No jej 136 kilové telo jej to nedovoľovalo.

Kvôli svojej váhe Laura čelila mnohým zdravotným problémom so štítnou žľazou, krvným tlakom, či cukrovkou. Uvedomila si, že potrebuje radikálnu zmenu životného štýlu. Vedela, že to bude beh na dlhú trať, no pustila sa do svojej životnej premeny, ktorý trvala 3 roky!

"Rozhodla som sa, že svoj život vezmem do vlastných rúk. Niekoľkokrát som sa pokúšala schudnúť, no nikdy to nedopadlo dobre. Začala som uvažovať aj o chirurgickom zákroku, no v tej dobe to nepripadalo do úvahy a nikdy som si nemyslela, že by som sa dostala do štádia, kedy budem naň pripravená. Začala som cvičiť, jesť zdravo a porozumela som potrebám môjho tela. Po niekoľkých týždňoch bolo jasné, že pôjdem pod nôž. Zvládla som to."

"Jedla som veľa čistých potravín. Vyradila som škroby a cukry, no neodopierala som si. Chodila som von s kamošmi sa najesť, dala som si s nimi aj nejaký ten drink. Aby som schudla, muselo ma to, čo robím, robiť šťastnou."

V roku 2014 mala Laura 136 kg. Za prvý rok sa jej podarilo schudnúť 45 kilogramov. V máji v roku 2017 bola "zatiaľ" najštíhlejšia, aká kedy bola. Laura vážila 81 kg. Absolvovala aj náročnú operáciu kože, s ktorou sa muselo jej telo niekoľko mesiacov vysporadúvať. boredpanda.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac