Infospravy.sk Infospravy.sk

"Detská sestrička" a otec 6 detí uchvátil svojou charizmou a spevom natoľko, že mu dal Simon Cowell ZLATÝ bzučiak
zdroj: video

"Detská sestrička" a otec 6 detí uchvátil svojou charizmou a spevom natoľko, že mu dal Simon Cowell ZLATÝ bzučiak

V Británii talentová šou skončila a v Amerike sa len rozbieha, no rozbehla sa vo veľkom štýle, pretože kat poroty už udelil zlatý bzučiak.

Niekto Simona uchváti spevom, alebo ho iba prekvapí, ale niekedy je to o tom, že je to prirodzené a ľudské. Michael Ketterer si už od prvých slov získaval porotu. Pracuje ako detská zdravotná sestra, aj ako pastor. So svojou manželkou Ivey majú 6 detí, pričom až 5 je adoptovaných.

Práve jeho rodina a jeho deti boli dôvod, prečo prišiel na kasting. Treba jednoducho veriť. Keď bola Ivey tehotná s ich prvorodenou dcérkou, náhle ochorela a lekári sa obávali o stav Ivey, aj bábätka. Vtedy sa Michael veľa modlil a veril, že to dobre dopadne. A veru aj dopadlo, no lekári manželov vystríhali, že už nebudú môcť mať deti. 7 rokov boli len trojčlenná rodina, až sa mu v jeden deň dcérka zdôverila, že mala sen, v ktorom mala ešte troch bratov. Trvalo tri roky, kým sa manželia rozhodli, že si skutočne nejaké deti adoptujú. Ako inak, do rodiny pribudli traja chlapci. 

Momentálne sa pustili do adopcie ďalších dvoch chlapcov, pričom jeden z nich má detskú mozgovú obrnu.  

Tento príbeh a životný postoj Simona dostal a neváhal zo zlatým bzučiakom. youtube.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame