Infospravy.sk Infospravy.sk

Freddie Mercury je späť! Spolu so skupinou ožíva vo filme Bohemian Rhapsody. Z traileru budete mať neskutočné zimomriavky!
zdroj: video

Freddie Mercury je späť! Spolu so skupinou ožíva vo filme Bohemian Rhapsody. Z traileru budete mať neskutočné zimomriavky!

Za pár hodín sa toto video vyšplhalo medzi najpozeranejšie. A prečo? Pretože tu ide o legendu. O legendu, o ktorej sa bude hovoriť navždy. Film s príznačným názvom Bohemian Rhapsody je oslava geniálnosti a unikátnosti speváka skupiny Queen a rovnako aj ich ako celku.

Freddie vzdoroval stereotypom a rozbil konvencie v hudbe, aby sa stal jedným z najobľúbenejších spevákov na planéte. Film sleduje prudký vzostup kapely prostredníctvom ich ikonických piesní a revolučného zvuku. Dosiahli tak bezkonkurenčný úspech, ktorý im mnohí závideli. 

Viac ako hudba je mimoriadnejší v tomto filme príbeh samotného speváka. Freddie trpel vážnou chorobou, ktorá poznačila jeho kariéru, no nikto nezabudne na ich ikonické vystúpenie na koncerte Live Aid v roku 1985, ktoré sa radí medzi najväčšie predstavenia v histórii rockovej hudby. V Londýne si ich na štadióne vo Wembley vtedy vychutnalo 72 000 divákov. 1,5 miliardy ľudí zo 100 krajín sveta pozeralo živý prenos. Naozaj neskutočné! 

Rolu slávneho Freddieho Mercuryho stvárnil Rami Malek a okrem neho vo filme počítame aj s hercami, ako Joe Mazzello, Ben Hardy, Allen Leech či Gwilym Lee.

Premiéra je plánovaná na 1. november 2018.

Z traileru k tomuto filmu budete mať zimomriavky. toofab.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame