Infospravy.sk Infospravy.sk

Po prvom rande žena poslala mužovi neuveriteľných 65 000 správ! A výsledok? Budete prekvapení!
zdroj: twitter.com/pvpolice/instagram.com/magicaldelight

Po prvom rande žena poslala mužovi neuveriteľných 65 000 správ! A výsledok? Budete prekvapení!

Existuje mnoho rád, či internetových múdrych manuálov na to, ako by sa mal človek správať na prvom rande. Ten, komu sa v láske akosi nedarí, uverí naozaj hocičomu a nenechá sa unášať svojimi pocitmi.

Jacqueline Ades má 31 rokov a pochádza z Arizony. Denne brázdila zoznamku, až sa to nakoniec podarilo. Prišlo rande! Prvá schôdzka však nedopadla vôbec dobre a muž nemal záujem o ďalší akýkoľvek kontakt so Jacqueline. Ona však nezdieľala rovnaký postoj. 

Žena posielala mužovi denne približne 500 správ, na ktoré samozrejme muž neodpovedal. Pre ňu však ani tento moment neznamenal stopku. Začala ho sledovať, vyčkávala pred jeho prácou, vlámala sa mu do domu. Popri tom neuberala z intenzity písania správ. Dokopy mu poslala neuveriteľných 65 000 správ! Hrôza! 

Muža to samozrejme obťažovalo, preto to nahlásil na polícii. Alarmujúca bola pre neho správa, v ktorej sa údajne písalo, že by sa chcela kúpať v jeho krvi a nosiť časti jeho tela. Sťažnosť na polícii však nepomohla a Jacqueline pokračovala. Až na tretie podanie na políciu sa ľady konečne pohli. Muž sa skutočne obával o svoju bezpečnosť, pretože sa žena začala prirovnávať k Hitlerovi. Poslednou kvapkou trpezlivosti bol moment, kedy kamery v mužovom dome zachytili Jacqueline, ako sa kúpa v jeho vani a má pri sebe veľký mäsiarsky nôž.

Väzba trvala len tri dni a ženu prepustili na slobodu s varovaním. Opäť nezabralo. Jacqueline sa mu začala vyhrážať samovraždou a dokonca ho navštívila v práci pod zámienkou, že je jeho manželka. Polícia ju opäť zatkla. Na policajnej stanici priznala, že jej správanie bolo neprimerané, no ona chcela robiť len to, čo robia iné šťastné a zamilované páry. Zabudla však na to, že na lásku treba dvoch. Po prepustení a vytriezvení z neopätovanej lásky, sa žena plánuje odsťahovať na Floridu a skúsiť tam nájsť svoje šťastie. 

Nuž, dotyčný pán na túto "zoznamku" len tak nezabudne. unilad.co.uk

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame