Infospravy.sk Infospravy.sk

Mladík našiel a prichýlil sučku huskyho, ktorá vyzerala ako chodiaca kostra. Po 10 mesiacoch vyzerá neuveriteľne!
zdroj: instagram.com/ricoocir

Mladík našiel a prichýlil sučku huskyho, ktorá vyzerala ako chodiaca kostra. Po 10 mesiacoch vyzerá neuveriteľne!

Kde je láska a ochota, tam sa žije skutočne dobre. Naozaj stačí tak málo, no sú miesta, kde ani "toto málo" nenájdeme. Výsledkom sú tak kruté ľudské, no aj zvieracie osudy.

Denpasar je najväčším, a zároveň hlavným mestom ostrova Bali. Mnoho ľudí precestuje tisícky kilometrov, aby si vychutnali dovolenku na tomto čarovnom ostrove. No ani tu nie je všetko také krásne, akoby sa mohlo zdať. Ostrov sužujú rôzne problémy. Jedným z nich je aj problém s túlavými psami. Bali je známe svojou hinduistickou vierou. Jednou z ústredných postáv je aj Judhišthira. Preslávil sa nie len ako bojovník, ale hlavne ako šíriteľ spravodlivosti. Práve on sa preslávil aj tým, že do neba odišiel v spojení so svojím psom. Preto ľudia veria, že ak sa postarajú o nejakého tuláka, alebo si psíka adoptujú, tak im to zabezpečí cestu do neba. 

26- ročný Rico Soegiarto sa teda iste do neba dostane, pretože je krásnym príkladom pre ostatných. V uliciach Denpasaru našiel extrémne podvyživenú a doráňanú sučku huskyho. Na prvý pohľad vyzerala tak, že do pár hodín zomrie. Rico nemal to srdce nechať ju na ulici, tak si ju vzal domov. 

Rico sa celých 10 mesiacov snažil sučku ošetrovať a dávať jej lásku, ktorá jej zrejme chýbala. Na svojom Instagrame len pred pár dňami uverejnil dokonalú premenu. Čo poviete? Je to skutočne úžasné! 

Šípkou doprava uvidíte celý proces premeny. boredpanda.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame