Infospravy.sk Infospravy.sk

Je zvráskavený, bez srsti a vyzerá akoby sa hneval na celý svet. Taký je kocúr Loki, ktorý vyzerá ako dôchodca
zdroj: .instagram.com/loki_the_sphynx

Je zvráskavený, bez srsti a vyzerá akoby sa hneval na celý svet. Taký je kocúr Loki, ktorý vyzerá ako dôchodca

Niektoré zvieratká už na prvý pohľad vyzerajú tak, že sa do nich zamilujete. Sú rozkošné, krásne, pôvabné, no jednoducho ich počastujete len tými peknými prívlastkami. Pri pohľade na kocúra menom Loki však pekné slová zo začiatku u mnohých ľudí neprichádzajú. Celkom tomu rozumieme, pretože Loki vyzerá ako mačací dôchodca, ktorý je nahnevaný na celý svet.

Loki je kocúr z druhu Sphynx, ktorý sa vyznačuje pokožkou bez srsti. Svoj charakter dopĺňa aj dokonalým výrazom tváre. Aj keď by sa vám mohlo zdať, že Lokiho pokožka musí byť poriadne drsná, opak je pravdou. Mnohí užívatelia na internete ho už prirovnávajú aj ku legendárnej Grumpy Cat, pričom Lokiho výraz tváre je ešte hrozivejší.

Loki prišiel do rodiny Sary a Brenta z Brooklynu v roku 2014. Brent je alergický na mačky, no po mačke odjakživa túžil, preto bol tento druh pre neho najprijateľnejší. Brent tvrdí, že jeho prítomnosť a osobnosť podnecujú v ňom samom len pozitívne stránky jeho osobnosti. Loki je jednoducho parťák, ktorého si odjakživa prial. "Loki je neuveriteľne láskyplný a jemný. Miluje vylihovať na mojom bruchu, jesť kuracie mäso a miešané vajíčka a nechávať sa škrabkať po hlave až do vyčerpania."boredpanda.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame