Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 16.- 22. apríl 2018
zdroj: .facebook.com/astrologickaValika

Horoskop na 16.- 22. apríl 2018

16.4. je NOV v znamení barana. O 2.59 hod. Vy, čo chcete kvalitnejšie prežívanie svojho života, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - v pondelok a v utorok sa na pracovisku snažte vyhýbať otvoreným konfrontáciám s vašimi kolegami, ale aj nadriadenými, pretože budete podráždení a budete mať tendencie podpichovať. Nerobte si zbytočne okolo seba nepriateľov. Od stredy sa postupne bude všetko okolo vás vyjasňovať a aj vaša nálada zlepšovať až natoľko, že si hlavne u opačného pohlavia získate veľké sympatie čo by ste vy nezadaní mohli využiť na bližšie zoznámenie. V závere týždňa môžete skúsiť šťastie v lotérii.

Býk - aj v tomto týždni sa vám bude pracovne dariť a pokiaľ sa nedáte počas prvej polovice týždňa vtiahnuť do zbytočných a prázdnych debát zo spolupracovníkmi, tak môžete v závere týždňa očakávať aj slušné finančné zhodnotenie vašich snáh. Hlavne vy, čo pracujete v odvetví, ktoré je nejako prepojené s umením. Aj počas týchto dní platí pre vás nezadaných, že si môžete nájsť nového partnera, pokiaľ po tom túžite. Nebeská obloha je vám naklonená. Víkend by ste preto nemali tráviť sami doma, ale vyberte sa niekde medzi ľudí.

Blíženci - ak ste mali už dlhodobo v pláne osloviť vašich nadriadených s novými plánmi a projektami, tak to môžete urobiť už v pondelok. Nenaliehajte na nich, aby k nim hneď zaujali stanovisko,ale nechajte im čas. Dokážete tak získať viac ako očakávate. V oblasti vašeho súkromia, ale aj v rodinných, či partnerských záležitostiach sa počas tohto týždňa nebudú diať žiadne nepríjemnosti, preto si budete môcť počas víkendu dopriať čas aj sami na seba a vaše koníčky, alebo na priateľov.

Rak - pondelok a utorok budú pre vaše znamenie nepriaznivé v oblasti medziľudských vzťahov, preto sa snažte v zamestnaní presunúť obchodné rokovania na druhú polovicu tohto týždňa. To vám už hviezdy budú priať vo všetkých pracovných aktivitách. V partnerskom a rodinnom spolužití si budete hlavne od stredy užívať pohodu a príjemné chvíle. Taktiež aj počas víkendu sa budete môcť tešiť s harmónie a pocitu vzájomnosti, ktorá vás naplní pocitom pokoja a istoty.

Lev - počas prvej polovice tohto týždňa sa snažte trpezlivo vysvetľovať vašim spolupracovníkom vaše predstavy pri realizácii nových projektov. Týmto spôsobom sa vám podarí získať ich podporu, ktorá vám zaručí, že v jeho závere budete ,,žať,, vami očakávané dobré výsledky. V oblasti citov a lásky bude počas týchto dní pokoj. Všetko je v pohode. nebudete musieť riešiť nič, čo by si od vás vyžadovalo vašu osobnú angažovanosť. Víkend sa snažte tráviť s vašimi blízkymi.

Panna - vaši nadriadení sú už dlhodobo spokojní s vašimi dosahovanými výsledkami, preto si môžete dovoliť otvorene s nimi hovoriť o vašich plánoch a navrhovať im aj prípadné zmeny pre lepšie a efektívnejšie fungovanie vašeho pracoviska. Môžete tak urobiť aj počas tohto týždňa, len im dajte dostatok času na ich preštudovanie. Nenaliehajte. Vo vašom súkromí, partnerskom a rodinnom spolužití bude prevládať pokoj a pohoda. Budete mať tak , čas aj na seba a vaše osobné záujmy, ale aj na vašich priateľov.

Váhy - všetky vaše pracovné povinnosti budete zvládať bez väčších problémov, pokiaľ si nedáte ,,kecať,, do toho čo robíte zo strany vašich spolupracovníkov. Bola by to iba strata času, ktorý môžete využiť zmysluplnejšie. Dariť sa bude zvlášť vám, čo pracujete v umeleckom odvetví. V súkromí budú hviezdy priať zvlášť vám nezadaným. Máte príležitosť nájsť si partnera. Preto by bolo dobré využiť víkend na návštevu nejakých spoločenských udalostí. Pozvite na ne aj vašich priateľov. Viac ľudí, väčšia zábava.

Škorpión - pre vaše znamenie je to v pracovnej oblasti bez zmien aj počas tohto týždňa. Opäť riešite hlavne problémy a odstraňujete prekážky, ktoré vám bránia venovať sa vašim povinnostiam. Až v samotnom jeho závere sa situácia trochu zlepší, ale ozaj iba trochu. Je veľmi dôležité, aby ste neklesali na duchu, pretože by ste mohli v súkromí hľadať spôsob relaxu nevhodným spôsobom, ktorým by ste vašim blízkym mohli ublížiť a stratiť ich dôveru. Víkend sa snažte tráviť niekde, kde budete môcť byť sami a nerušene odpočívať.

Strelec - v tomto týždni sa snažte byť tímovým hráčom vo všetkých vašich pracovných aktivitách. Tak máte šancu na úspech. Samostatná činnosť vám počas týchto dní neprinesie žiaden úžitok a ani výhody. V oblasti citov a lásky neriešte nič zásadné. Nechajte veci bežať tak,ako idú. Zbytočne by ste sa zamotávali a aj tak, by ste dosiahli iba čiastkové, nič neriešiace odozvy. Počas víkendu sa venujte rodine a partnerom. Vyberte sa spoločne do prírody, alebo na návštevu niektorého z vašich priateľov.

Kozorožec - aj počas tohto týždňa sa môžete tešiť s toho, že sa budete ,,viezť,, na vlne úspechu, či už v dosahovaní dobrých pracovných výsledkov, ako aj v dobrom finančnom ohodnotení. Vo vašom osobnom živote nastávajú pozitívne zmeny. S rodinou si utužujete vaše vzťahy a v citovej oblasti taktiež. Vy, čo ste v nových partnerstvách, máte pred sebou príjemné chvíle, v ktorých si budete užívať náklonnosť a otvorené prejavy lásky vašich polovičiek smerom k vám. Nebojte sa im to opätovať. Nie je dôvod byť v tejto oblasti konzervatívni. Bola by to chyba.

Vodnár - ani vášmu znameniu sa pracovne v tomto týždni nezačne dariť tak, ako by ste si to už naozaj zaslúžili za vašu snahu. Tento dlhodobo nepriaznivý stav váš už dostáva do letargie, ktorá sa začína odzrkadľovať aj na vašom psychickom stave. O to viac je teraz dôležité, aby ste sa nepoddávali a bojovali s nepriazňou osudu. Našťastie máte okolo seba priateľov, ktorí sú pre vás nesmiernou oporou a dodávajú vám stratenú energiu a elán. Počas víkendu nerobte nič iné okrem odpočinku.

Ryby - tento týždeň v pracovnej oblasti si budete môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení, pretože zo strany vašich nadriadených nebudú na vás vytvárané tlaky či mimoriadne požiadavky, ktoré by si vyžadovali okamžité riešenie. Ostane vám tak viac energie pre vašu rodinu a partnerov, ktorú môžete využiť hlavne počas víkendu na vymyslenie niečoho, čím by ste sa im odvďačili za ich neustálu a neutíchajúcu podporu vo všetkom čo robíte. Utužíte si tak ešte viac vaše už aj tak silné putá, ktoré vás spájajú.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame