Infospravy.sk Infospravy.sk

Nahá modelka pri cvičení jogy dobíja Instagram. Takmer 800 000 ľudí nadchýna prirodzenosť a posolstvo krásnych fotiek
zdroj: instagram.com/nude_yogagirl

Nahá modelka pri cvičení jogy dobíja Instagram. Takmer 800 000 ľudí nadchýna prirodzenosť a posolstvo krásnych fotiek

Každý jeden muž bude súhlasiť s tvrdením, že nahé ženské telo je najkrajšie. Prirodzenosť sa jednoducho nosí! Nie všetko sa dá ale praktizovať bez oblečenia, no na profile Nude Yoga Girl uvidíte, že nahota pri cvičení jogy je fenomén, ktorý sa šíri veľmi rýchlo. Hlavne preto, že skrýva v sebe posolstvo, ktoré sa mužom, aj ženám nesmierne páči.

Tieto fotografie odhaľujú krásu a prirodzenosť ženského tela počas cvičenia jogy. Fenomén nahoty počas tejto aktivity sa naozaj začal rozmáhať. Netreba to preto odsudzovať, či pohoršovať sa nad tým. Joga má predsa vytvoriť harmóniu medzi telom a mysľou človeka. Najlepšie sa to teda dá v tej najväčšej prirodzenosti. „Kedysi bolo mojím problémom, že som neustála videla na svojom tele chyby, a to mi znemožňovalo mať rada samu seba,“ priznala modelka a vášnivá fotografka. Princípom projektu je inšpirovať ľudí, aby si uvedomili, že všetci sme skutočne krásni, a to nás má podnietiť k tomu, aby sme so svojím telom robili úžasné veci.  

Všetky snímky sú urobené decentne a umelecky, skrátka tak, aby nepôsobili vulgárne a aby nikoho nepohoršovali. Profil Nude Yoga Girl sleduje na Instagrame už takmer 800 000 ľudí.

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac

Odporúčame