Infospravy.sk Infospravy.sk

Tešíte sa na leto? Pri pohľade na tieto gigantické rodinné, či párty nafukovačky sa budete ešte viac!
zdroj: samsclub.com

Tešíte sa na leto? Pri pohľade na tieto gigantické rodinné, či párty nafukovačky sa budete ešte viac!

Minuloročné leto sa ľudia zbláznili do nafukovacích pelikánov, jednorožcov, či labutí. Všetky sociálne siete boli preplnené fotkami na jedno kopyto. Toto leto bude toto šialenstvo pokračovať, no ak chcete byť o málinko iní, tak si kúpte túto gigantickú nafukovačku pre celú rodinu, či všetkých kamošov.

Obrovská nafukovačka unesie 6 ľudí a zaručujeme vám, že budete stredobodom pozornosti. Objednať si ju môžeš online v americkom e-shope. Cena jednej nafukovačky je 149,98 dolárov, čo je v prepočte približne 122 eur. Za jedinečný zážitok sa ale oplatí zaplatiť. Nafukovačka je široká niečo cez 3 metre a jej výška je cca rovnaká. 

Ak vám robí starosti čas, ktorý by ste strávili pri jej nafukovaní, tak na to už teraz zabudnite. Stačí vám 20 minút a párty plavidlo bude pripravené. 

Ak sa bojíte, že by vás namiesto párty uniesol prúd vody, tak sa pokojne pripevnite o breh, alebo o loď. Nemusíte sa obávať ani o výdrž chladených nápojov, pretože aj na toto výrobca myslel. Na nafukovačke je uzatvárateľný chladiaci priestor. 

samsclub.com
samsclub.com
samsclub.com
samsclub.com
samsclub.comboredpanda.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame