Infospravy.sk Infospravy.sk

Bizarné rodinné fotografie valcujú internet. Fotografke sa retuš tvárí akosi vymkla spod kontroly!
zdroj: facebook.com/pam.richardcoones

Bizarné rodinné fotografie valcujú internet. Fotografke sa retuš tvárí akosi vymkla spod kontroly!

Mnoho ľudí si v poslednej dobe objedná profesionálneho fotografa, aby rodine, deťom, manželom, či partnerom zhotovil krásne spomienkové fotografie. Rodina Zaringových urobila niečo podobné, no nečakali, že ich fotografie budú také skvelé, že sa doslova zapáčia celému internetu!

Profesionálna fotografka si za fotenie účtovala 250 dolárov, čo je niečo cez 200 eur. Povedali by ste si, že za túto sumu môžte čakať pekné zábery, no Daveovi sa do rúk dostalo niečo, z  čoho dostal záchvat smiechu. 

"Toto nie je vtip! Zaplatili sme si fotografku, ktorá o sebe tvrdila, že je profesionálka. Pozrite sa na reálne fotky, ktoré nám poslala. Povedala, že tiene na našich tvárach boli v jasnom slnečnom dni veľmi výrazné a tiež, že ju jej profesor nikdy nenaučil retušovať fotografie. Takto som sa tento rok ešte nezasmial."

Fotografka Lesa HallIch sa pod fotografie hrdo podpísala, no asi po tejto prezentácii jej práce už nebude mať veľa zákaziek. Fotografie si ľudia na internete okamžite zamilovali. Len doteraz majú takmer 400 000 lajkov. Veď sa pozrite...
ladbible.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame