Infospravy.sk Infospravy.sk

Foto PRED a PO tejto inšpiratívnej dvojice hovoria len jedno - DÁ SA TO! Spoločne schudli takmer 200 kg
zdroj: instagram.com/fatgirlfedup

Foto PRED a PO tejto inšpiratívnej dvojice hovoria len jedno - DÁ SA TO! Spoločne schudli takmer 200 kg

Keď sa chce, dá sa všetko! Toto je pravda, ktorá platí už roky rokúce a bude platiť stále. Každý jeden krok vpred je len v mysli a vôli človeka. Samozrejme, že okolité faktory tiež zohrávajú veľkú úlohu, no ale ak sa človek nepresvedčí o niečom sám, tak tú vec jednoducho nikdy nedosiahne.

Lexi Reed patrí medzi ženy, ktoré skĺzli do stavu tela, v ktorom sa už necítila komfortne. Ešte v roku 2016 vážila takmer 220 kilogramov. Jej manžel Danny tiež nebol na tom s váhou najlepšie. Ten vážil 127 kilogramov. Uvedomili si, že sú ešte veľmi mladí na to, aby sa nechali zabiť svojou váhou a kalóriami. V roku 2015 mali svadbu a odvtedy to išlo s nimi dolu vodou. Za jeden deň prijal každý z nich okolo 8 000 kalórií, pričom tento počet vysoko presahuje denný limit, či už u mužov, alebo u žien. 

Ich vôľa trvá už 18 mesiacov a vidieť poriadne výsledky. Spoločne za tento čas zhodili viac ako 180 kilogramov. Totálne zmenili svoj jedálniček a spoločne chodia do telocvične 5-6x týždenne. 

Veľmi im pomohla aj mentálna podpora od ich blízkych a okolia. No silu čerpajú aj zo správ a komentárov na ich spoločnom Instagrame. Tam ich sleduje viac ako 500 000 ľudí! „Nemali sme žiaden stravovací plán, žiadne operácie, žiadneho osobného trénera,“ píše Lexi na svojom instagramovom profile. „Zato sme mali jeden druhého a veľa motivácie.“boredpanda.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame