Infospravy.sk Infospravy.sk

Za vraždu 33-ročnej ženy hrozí Petrovi K. až 25-ročný trest
zdroj: TASR

Za vraždu 33-ročnej ženy hrozí Petrovi K. až 25-ročný trest

Až 25-ročný trest odňatia slobody hrozí 27-ročnému Petrovi K., ktorý mal vo štvrtok (7.12.) v noci v Rajeckých Tepliciach usmrtiť 33-ročnú ženu. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Žiline Jana Balogová.

Doplnila, že Peter K. mal v byte v Rajeckých Tepliciach napadnúť ženu brutálnym spôsobom. "Počas útoku, pravdepodobne tupým predmetom, opakovane, mnohopočetne a po dlhý čas mal ženu intenzívne udierať po celom tele. Žena utrpela pri útoku mnohopočetné poranenia so zakrvácaním, na následky ktorých bezprostredne po útoku zomrela," uviedla krajská policajná hovorkyňa.

Polícia podľa nej zadržala 27-ročného Petra K. bezprostredne po čine. "Vyšetrovateľ KR PZ v Žiline muža obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy a podal podnet na jeho vzatie do väzby. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému mužovi, ktorý je stíhaný väzobne, trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov," dodala Balogová.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Slovensko

Pozri viac

Odporúčame