Infospravy.sk Infospravy.sk

Silná fotografia, ktorá hovorí o momentoch tesne po pôrode. Toto už nikoho nezaujíma, ale...

Každý sa poteší fotografii novorodeniatka. Nový život, nový začiatok, veľká radosť a šťastie... Toto všetko dokáže vyjadriť jedna jediná fotografia. Málokoho však už zaujímajú momenty tesne po pôrode. Tým to totiž nekončí.

Predčasom spisovateľka a mamička štyroch detí Jill Krause zbadala fotku, ktorú musela zavesiť na Facebook. Netrvalo to dlho a dočkala sa svojej slávy. Pod príspevkom sa doteraz nahromadilo viac ako 90 000 komentárov a prezdieľalo ho viac ako 70 000 ľudí. 

Každá jedna žena potvrdí, že ak sa okolo nej nachádza personál, ktorý viditeľne robí všetko pre jej dobro, tak sa cíti omnoho lepšie. Práve fotografia zdravotnej sestry zarezonovala na internete. „V skutočnosti nikto nerozpráva o všetkých tých momentoch, ktoré sa deju po tom. Keď sa vytratí vaša dôstojnosť a pocítite všetky veci, o ktorých ste si mysleli, že sa môžu stať vášmu telu. Keď váš všetko boli a je vám na umretie. Sestry vedia, ako sa cítite a čo majú spraviť.

"Nikdy nezabudnem na tváre sestier, ktoré ma sprevádzali do kúpeľne po tom, ako som porodila dieťatko. Ten okamih, keď som bola taká zraniteľná, taká unavená, ustráchaná, roztržitá. Moje opuchnuté brucho odtieklo a moja skromnosť bola už dávno preč. Pracovali so mnou s takou láskavosťou a dôstojnosťou. Pre mňa to boli momenty, ktoré ma posilnili."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac