Infospravy.sk Infospravy.sk

V Paríži otvorili prvú nudistickú reštauráciu. Francúzsku kuchyňu si vychutnáte len v papučkách
zdroj: twitter.com/sbalcerac/status/933730712162840577

V Paríži otvorili prvú nudistickú reštauráciu. Francúzsku kuchyňu si vychutnáte len v papučkách

V juhozápadnej časti Paríža tvorili reštauráciu, ktorá sa vám možno nebude páčiť. Na to, aby ste si pochutnali na francúzskej kuchyni, musíte odhodiť všetky svoje zábrany a oblečenie. V šatni si pekne do skrinky odložíte oblečenie a dostanete od personálu len papučky.

O'naturel je otvorená len vo večerných hodinách. Miesto si musíte vopred rezervovať. Hostia sú od personálu upozornení, že tento priestor slúži len na konzumáciu jedla, nie na to, aby sa tam ľudia obchytkávali. 

Zákazníci sa nemusia obávať, že im bude v reštaurácii počas chladných dní zima. Rovnako sa nemusia báť, že ich budú okoloidúci okukovať, pretože na presklenných dverách sú závesy. Taktiež sa v reštaurácii dbá na hygienu a po každom zákazníkovi sa mení podsedák na stoličke. Nikto sa teda nemusí štítiť sadnúť si na stoličku po inej osobe. 

O'naturel o sebe hovorí, že je také francúzske bistro. Svojím zákazníkom ponúka ľahké a malé jedlá. Za porciu homára, foie gras a slimákov s petržlenovou smotanovou omáčkou zaplatíte okolo 50 eur. dailymail.co.uk

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame