Infospravy.sk Infospravy.sk

Toto je "nové" najkrajšie dievčatko na svete! Malá Ruska má iba 6 rokov a na Instagrame ju sleduje viac ako 550 000 ľudí!
zdroj: instagram.com/anna_knyazeva_official

Toto je "nové" najkrajšie dievčatko na svete! Malá Ruska má iba 6 rokov a na Instagrame ju sleduje viac ako 550 000 ľudí!

Každý jeden rodič si myslí o svojom dieťati, že je najkrajšie na svete. Tak by to aj malo byť, pretože láska medzi rodičom a dieťaťom si tento prívlastok jednoducho pýta. O niektorých deťoch si však myslia aj iní, že sú najkrajšie na svete. Ak si ešte pamätáte, tak kedysi pred rokmi dievčatko menom Kristina Pimenova vyhlásili za najkrajšie na svete. Rovnako týmto titulom počastovali aj Thylane Blondeau z Francúzska. Prešlo pár rokov a obe vyrástli. Onedlho bude mať Kristina 12 rokov a Thylane 16 rokov, no svet si našiel za ne náhradu.

Volá sa Anastasia Knyazeva a tiež pochádza z Ruska a má len 6 rokov. Je však taká krásna, že ju na Instagrame sleduje viac ako 550 000 ľudí a modelingové agentúry sa o ňu doslova bijú. Nedávno sa objavila v kampani ruskej značky Chobi Kids, ale vybrali si ju aj spoločnosti ako Amoreco, Kisabiano či Mischka Aoki a získala už aj agentúru, ktorá ju zastupuje, pretože všetci očakávajú, že z nej vyrastie svetová supermodelka.

Anastasia je skutočne veľmi krásna. Má súmernú tvár, nádherné dlhé vlasy, no hlavne všetkých upútajú jej prenikavé modré oči.

O jej bezpečnosť a pohodlie sa stará jej mama, ktorá je veľmi prísna a ostražitá. Uvedomuje si, že svet modelingu je náročný a zákerný. Neprajné reči si nevšíma. Všetko je založené len na tom, čo jej dcérka sama chce. Nie je pre ich rodinu zdrojom financií, ani slávy. dailymail.co.uk

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame