Infospravy.sk Infospravy.sk

Veľký obdiv! Kedysi získal titul "Najväčší lúzer", teraz si jeho plagát vylepujú ženy na steny!
zdroj: facebook.com/Sam-Rouen-736015116526999

Veľký obdiv! Kedysi získal titul "Najväčší lúzer", teraz si jeho plagát vylepujú ženy na steny!

Kto by už len nepoznal príbeh o škaredom kačiatku. Asi každý. Životný príbeh Sama Rouena je naozaj dosť podobný, ak nie identický. Ani on nebol spočiatku krásavec, o ktorého by zakopla každá baba na škole. Bol hanblivý tučko, ktorý nechcel nadväzovať žiadne kontakty. Svoj život zmenil ale natoľko, že ho teraz obdivuje naozaj mnoho ľudí!

Sam Rouen sa stal víťazom televíznej šou Najväčší lúzer alebo v originálnom znení The Biggest Loser, ktorá bola zameraná na chudnutie a extrémne premeny obéznych ľudí. Vtedy mal Sam 19 rokov. V tomto veku je aj chlapčenská duša veľmi citlivá a Sama jeho vzhľad veľmi trápil. 

Na začiatku spomínanej šou vážil Sam 154,6 kilogramov. Na mladého chalana je to poriadne alarmujúce číslo. Sam vedel, že sa ničí fyzicky, ale jeho psychika trpela omnoho viac. Počas šou schudol 71 kilogramov a zo škaredého kačiatka sa vykľul sympatický mladý muž hodný ženskej pozornosti. 

Teraz má Sam 29 rokov a vyzerá tak, že sa za ním otočí každá jedna žena. Sam po schudnutí získal svoju vysnívanú prácu v hasičskom zbore. Dokonca si našiel priateľku, s ktorou sa zasnúbil. Čerešničkou na torte je fakt, že už viackrát sa objavil v kalendári New South Wales Firefighters, kde sa dostávajú najpríťažlivejší hasiči z celého jedného austrálskeho štátu.boredpanda.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame