Infospravy.sk Infospravy.sk

Chcela vyzerať ako krásna Angelina Jolie. Po 50 plastikách je z nej však hotová príšera!
zdroj: instagram.com/sahartabar_official/TASR

Chcela vyzerať ako krásna Angelina Jolie. Po 50 plastikách je z nej však hotová príšera!

Angelina Jolie je už dlhé roky považovaná za jednu z najkrajších žien planéty. Jej plné pery a krásny pohľad dokážu naozaj divy a mnohé ženy sa chcú na túto herečku podobať ako vajce vajcu. Občas však treba byť troška realistom a pred zrkadlom si povedať, že je to jednoducho nepôjde. 19-ročná Sahar Tabar z Teheránu to však určite neurobila!

Na to, aby sa Sahar podobala na svoj ženský idol, podstúpila v priebehu niekoľkých mesiacov až 50 plastických operácií. Namiesto toho, aby sa z nej stala kráska, sa z nej stalo hotové "žijúce zombie." Internet ju za jej terajší vzhľad poriadne skritizoval. Ľudia nedokážu pochopiť, prečo to táto žena vôbec urobila. 

Sahar momentálne váži len niečo okolo 40 kíl, je podvýživená a telo má zničené hladovkou, ale aj neustálymi zákrokmi. Dievčina sa však nikde nezmienila o tom, kde vzala na neskutočný počet operácií peniaze. Zrejme to však nebolo ťažké, pretože operácie asi podstúpila u nejakého "renomovaného" plastického chirurga. 

Sahar na Instagrame sleduje viac ako 470 000 ľudí, ktorí sa dennodenne pohoršujú nad jej vzhľadom. 

Takto vyzerala Sahar ešte len po úvodnom zákroku. 


A takto vyzerá dnes...


littlethings.com

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame