Infospravy.sk Infospravy.sk

Neskutočná krutosť! Muž sa chcel zbaviť sučky, tak ju polial vodou a vyhodil ju v tuhom mraze na ulicu
zdroj: facebook.com/TheSiberianTimes

Neskutočná krutosť! Muž sa chcel zbaviť sučky, tak ju polial vodou a vyhodil ju v tuhom mraze na ulicu

Na Slovensku nám poriadne prituhlo. Pri pohľade z okna si občas povieme, že je také počasie, že by sme ani psa von nevyhnali. V ruskom Jakutsku si to ale jeden muž absolútne nemyslel, pretože sa svojej sučky chcel zbaviť obzvlášť krutým spôsobom.

Vonkajšia teplota siahala veľmi nízko. V -32 st. by dlho nevydržal asi nikto. Majiteľ sa však prejavil ako extrémny sadista a svoju sučku najprv polial vodou a potom ju vyhodil na ulicu do krutých mrazov. Správanie majiteľa je také nepochopiteľné, že váš mozog jednoducho nedokáže nájsť správne slová na to, aby vyjadril krutosť tohto skutku.

Sučka mala asi jeden rok a v noci ju našli primrznutú k zemi. Sučka mala ešte otvorené oči a hýbala jednou labkou. Akoby dávala najavo, že svoj boj o život ešte neprehrala a čakala na záchranu. Žena, ktorá ju našla nedokázala skryť emócie: „Tie jej oči. Nikdy nezabudnem na ten pohľad. Videli ste niekedy človeka, ktorý chce žiť aj keď vie, že zomrie? Sučka mala presne taký pohľad,"

24174185_1588329277890212_4582062661766729261_n
facebook.com/TheSiberianTimes

Ani rýchly zásah aktivistov a veterinára však život sučke nezachránil. Po rozmrazení ju museli utratiť. Aktivisti sa rozhodli bezcitného majiteľa vyhľadať a žiadajú pre neho krutý trest. Dokonca už rozbehli petíciu, ktorú podpísalo viac ako 10 000 ľudí. „Dnes vyhodil do mrazu mokrého psa. Zajtra to môžu byť jeho deti,“ vyjadril sa jeden aktivista.

Dovolať sa trestu však bude v tomto meste náročné, pretože v meste poslanci vyhlásili vojnu potulným psom a v podstate tak legalizoval kruté správanie voči zvieratám.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame