Infospravy.sk Infospravy.sk

Dvaja zvierací cestovatelia - pes Henry a jeho kamarát kocúr Baloo, ktorých fotky zbožňuje celý Instagram
zdroj: instagram.com/henrythecoloradodog

Dvaja zvierací cestovatelia - pes Henry a jeho kamarát kocúr Baloo, ktorých fotky zbožňuje celý Instagram

Cyntia Bennettová so svojím priateľom patria k veľkým dobrodruhom. Milujú dobrodružstvo, nové výzvy, nové destinácie. Keby sa dalo, pochodia celý svet. Okrem cestovania ich však spája aj láska k zvieratkám, ktorá sa pretavila do dvoch domácich miláčikov, ktorí by si na prvý pohľad vôbec nemuseli rozumieť. Opak je však pravdou.

V roku 2014 sa rozhodli, že si adoptujú psa. Cyntia pôvodne chcela zlatého retrívera, keď však zbadala Henryho, bola to láska na prvý pohľad. Henry sa stal okamžite členom ich výpravnej skupiny. „Keď sme ho vzali prvýkrát na túru, myslím, že sme ho mali doma ešte len tri dni. Hneď našiel tú najvyššiu skalu a vyštveral sa na ňu, aby nazrel cez jej okraj. Tak vznikla jeho roztomilá prezývka „malá horská koza“.

Po čase sa teda rozhodli, že chcú ďalšie zvieratko, ako inak z útulku. Tentokrát sa ale rozhodli pre mačku, aj keď si uvedomovali, že Henry môže mať s ňou spočiatku problém. Celých 5 mesiacov trvalo, kým Cyntia našla to pravé mačiatko. Zamilovala sa do siamského kocúra menom Baloo. Hneď po príchode domov sa Baloo s Henrym chcel len hrať a túliť sa. Tak sa z nich stala nerozlučná dvojka a skvelí parťáci na turistiku. boredpanda.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame