Infospravy.sk Infospravy.sk

Pre mňa nie je nič viac sexy ako táto žena na fotke: silnejšie stehná, veľký zadok a mohol by som pokračovať čo všetko ešte...
zdroj: instagram.com

Pre mňa nie je nič viac sexy ako táto žena na fotke: silnejšie stehná, veľký zadok a mohol by som pokračovať čo všetko ešte...

Robbie Tripp svojimi slovami doslova zbúral Instagram, a to len vďaka tomu, že svojej partnerke napísal niečo, čo zahrialo pri srdci mnohé iné ženy po celom svete. Svoju ženu miluje nadovšetko a je jedno, že nevyzerá ako modelka z prehliadkových mól.

Sarah Tripp sa živí ako blogerka a píše o svojom životnom štýle. Do toho spadá aj jej manžel, s ktorým sú manželia už 5 rokov. Ten sa nikdy netajil tým, že sa mu páčia ženy s oblejšími krivkami. Jeho kamaráti sa mu dokonca čudovali, no on si stál za svojím názorom.

"Milujem túto ženu a jej krivky. Ako tínedžerovi sa mi kamaráti často vysmievali preto, lebo ma priťahovali oblejšie dievčatá. Niektorí ich vtedy označovali za bacuľaté alebo aj tučné. Keď som sa stal mužom a začal som sa vzdelávať v takých otázkach ako feminizmus a zaoberal som sa tým, ako že médiá ponižujú ženy štandardizovaním krásy a zobrazovaním veľmi štíhlych a vysokých žien, uvedomil som si, ako im toto klamstvo muži žerú. Pre mňa nie je nič viac sexy ako táto žena na fotke: silnejšie stehná, veľký zadok a mohol by som pokračovať čo všetko ešte. Jej tvary a veľkosť sa neobjavia na obálke Cosmopolitanu, ale je to tá, ktorá patrí do môjho života a srdca. Pre mňa nie je nič viac sexy ako žena, ktorá si je svojím telom istá. Toto nádherné dievča, ktoré som si vzal a je stále najkrajšia v miestnosti."

Robbie je muž, ktorý má naozaj reálne uvažovanie. Preto je šťastný a svoju manželku neženie do prehnaných diét. Toto odkazuje mužom: "Chlapi, premýšľajte nad tým, prečo vám táto spoločnosť diktuje, čo sa vám má páčiť. Skutočná žena nie je pornohviezda, či modelka v bikinách alebo filmová postava. Má krásne strie na bokoch a roztomilé malé jamky na pokožke na zadku." Robbie však vie, že často sa ženy týrajú a možno ani nemusia: "Dievčatá, vy sa nedajte nikdy oklamať tým, že musíte spĺňať určitú normu, aby vás milovali a cenili si vás. Tam niekde je určite chlap, ktorý vás bude chcieť takú, aká ste a milovať vás tak, ako ja milujem svoju Sarah."

Momentálne sú manželia v šťastnom očakávaní svojho prvorodeného synčeka. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac