Infospravy.sk Infospravy.sk

VIDEO: Srdcervúci pohľad na smútiaceho psíka, ktorého majitelia nechali v útulku a odišli

VIDEO: Srdcervúci pohľad na smútiaceho psíka, ktorého majitelia nechali v útulku a odišli

Možno sa vám zdá, že o psíkoch v útulkoch píšeme veľa, no skrytý význam takýchto článkov je veľmi silný. Každý, kto si niekedy vzal psíka z útulku vie, čo je za tým. Slovami sa niekedy nedá opísať vďačnosť a radosť zvieratka. Slová však dochádzajú aj pri takýchto záberoch. Pitbull menom Blue sa dostal do útulku. Jednoducho ho majitelia už nechceli. 

video

Útulok Carson v Kalifornii však nemá také kapacity, aby pomaly denne príjimal nechcené, alebo zranené zvieratká. Žiaľ, tak ako zvieratká prijímajú, tak musia niektoré aj utratiť. Jednoducho, ak si ich nikto neadoptuje, tak musia podstúpiť eutanáziu. Je to možno kruté, no je to kolobeh, ktorý v útulkoch funguje. 

facebook.com/savingcarsonshelterdogs

Blue mal však veľké šťastie, pretože zábery, ktoré zverejnili na Facebooku dojali mnoho ľudí, ktorí sa o neho začali zaujímať. Blue sedel užialený v klietke a vždy keď niekto prešiel okolo klietky, akoby začal plakať. Jednoducho čakal, že sa po neho vrátia. 

Jennifer McKay bola jedna z tých, ktorá nedokázala zniesť smútok opusteného psíka. Rozhodla sa preto, že si ho vezme z útulku. Doteraz svoje rozhodnutie neoľutovala. Podľa jej slov Blue miluje spánok, škrabkanie po brušku, maznanie a veľmi rád sa pozerá do zrkadla. 

facebook.com/JenniferMcKay

thedodo.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac