Infospravy.sk Infospravy.sk

Fotografie týchto 6 mini rozprávkových princezničiek zobrali internet útokom. Toľko roztomilosti pokope ste ešte nevideli!

Fotografie týchto 6 mini rozprávkových princezničiek zobrali internet útokom. Toľko roztomilosti pokope ste ešte nevideli!

Fotenie bábätiek niekoľko týždňov po pôrode patrí k veľmi trendy záležitostiam. V konečnom dôsledku si takto rodičia pre seba a neskôr aj pre dieťa urobia milú spomienku na toto obdobie. Avšak ani pri takejto veci netreba skĺznuť do klišé. Táto úloha stojí na kreativite fotografa, ale aj rodičov. 

Fotografka Karen Marie, to má v malíčku a takéto fotografie sú jej živobytím. Jej posledná fotoséria však rozcitlivela ľudí po celom svete. 6 bábätiek, 6 krásnych dievčatiek obliekla ako malé princezničky. Jedna bola Popoluška, Snehulienka, Ariel, iná zase Jasmína, či Bella z rozprávky Kráska a zviera. Každé jedno dievčatko dostalo milé šatočky. Fotografka chcela, aby sa čo najviac ponášali na obľúbené Disney princezné. A podarilo sa jej to. 

"Disney princezné mali vždy v mojom srdci zvláštne miesto. Mám dve dcéry, ktoré majú teraz 12 a 10, a nenosia už princeznovské veci. Táto fáza života mi veľmi chýba." Karen si to teda vynahradila pri týchto 6 roztomilých dievčatkách! 


scarymommy.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac