Infospravy.sk Infospravy.sk

Novinári si o tejto 64- ročnej žene mysleli, že je svetová hviezda. Ona je však iba bežná profesorka, ktorá má brutálny štýl
zdroj: instagram.com/iconaccidenta

Novinári si o tejto 64- ročnej žene mysleli, že je svetová hviezda. Ona je však iba bežná profesorka, ktorá má brutálny štýl

Nie všetci ľudia v pokročilom veku dbajú priveľmi o svoj vzhľad. Nakupujú funkčné veci a snažia sa vyzerať pekne oblečení. Lyn však do tejto bežnej kategórie nezapadá. Roky vyučuje na Fordhamskej univerzite, takže je bežná profesorka, ktorá má rada módu. To ale netušili novinári, ktorí si o Lyn mysleli, že je to hollywoodska hviezda. Život 64- ročnej Lyn Slater sa zmenil na nepoznanie.

V jeden bežný deň čakala Lyn na svojho priateľa. Neďaleko jeho práce sa konal Fashion Week. Novinári si všimli postávajúcu Lyn. Okamžite sa k nej vrhli a začali ju fotografovať. Nerozumela, čo sa deje, pretože ona s Fashion Weekom nemala absolútne nič spoločné. Novinári však videli, že je Lyn šmrncovne nahodená a priradili ju k slávnym hviezdam a módnym ikonám.

"Dvaja japonskí novinári mi začali klásť otázky. Turisti začali robiť videá a fotografie na svojich telefónoch a mysleli si, že sa stretli s významnou osobnosťou z módneho priemyslu. Bola som zmätená, no v tom momente prišiel môj priateľ a začali sme sa smiať." Jedna novinárka Lyn povedala: "Wow, neočakávane ste sa stali ikonou štýlu."

"Vždy som zbožňovala módu a nezvyčajné oblečenie, ale som učiteľka a moja profesia má svoje vlastné pravidlá. Musím sa rozumne obliecť na svoje hodiny a tento zábavný incident ma povzbudil k tomu, že som začala písať módny blog - Accidental Icon."

Od tohto momentu sa jej život úplne zmenil. Začali ju kontaktovať módne značky, pozývajú ju na prehliadky, dokonca podpísala zmluvu s Elite Model, no svoju kariéru profesorky nezavesila na klinec.

Ak si niekto o nej myslí, že sa oblečením snaží niečo maskovať, má pre neho jasný odkaz: "Móda a môj štýl mi pomáhajú bojovať proti neviditeľnosti, ktorá prichádza s vekom. Môj blog číta veková skupina 25 -35, no ja sa nepokúšam vyzerať mladšie, odmietam si dokonca farbiť vlasy. Nepotrebujem to."
brightside.me

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac

Odporúčame