Infospravy.sk Infospravy.sk

Za chutnou exotikou už nemusíte letieť dlhé kilometre

Za chutnou exotikou už nemusíte letieť dlhé kilometre

Vychutnať si ju môžete priamo v Bratislave, v jednej z prevádzok Bistra SOHO, kde ponúkajú chutné pokrmy inšpirované ázijskou kuchyňou. Vynikajúci obed či večera vám dokonca nespôsobia ani „prievan“ v peňaženke. Ak máte radi exotické chute, určite navštívte Bistro SOHO v centre Bratislavy na Laurinskej 17 alebo v nákupnom centre Aupark.

SOHO sa stalo od svojho vzniku gastronomickým hitom a získava si čoraz väčšiu popularitu. Do Bratislavy priniesli majitelia ázijskou kuchyňou inšpirované jedlá a príjemné prostredie zariadené v modernom minimalistickom štýle. Počas návštevy máte skutočne pocit, že ste navštívili bistro vo vychytenej newyorskej štvrti.

https://www.facebook.com/soho.aupark/

Čokoľvek čo si vyberiete z ponuky jedál, bude chuťový zážitok. Všetky pokrmy stoja okolo 5 až 7 eur. Podávajú sa vo veľkej miske s kúskom žltého melóna. Čo sa týka ingrediencií, kuchári využívajú najmä suroviny ako kokosové mlieko, kuracie a hovädzie mäso, krevety, tofu, zázvor, thajská bazalka a mix korenín, ktoré sú tajomstvom tohto vynikajúceho bistra.

https://www.facebook.com/soho.aupark/

Okrem hlavných jedál si môžete pochutiť aj na pestrej ponuke kvalitných koláčov, ktoré dodáva Pán Koláčik, či na chutných malinovkách, kvalitnej káve alebo výberových fľaškových pivách.

https://www.facebook.com/soho.aupark/https://www.facebook.com/soho.aupark/

A čo hovoria recenzie ľudí, ktorí navštívili SOHO? „V bistre som bola už viackrát, s viacerými známymi na moje odporúčania, lebo to tam mám najradšej. Jedlo je fantastické, uhorková limonáda ‚topka‘, a o zákuskoch ani nehovorím. Vždy sa tam budem s radosťou vracať, odporúčam rezerváciu,“ prezradila Galina na Tripadvisor. „Bistro SOHO navštevujeme vždy, keď sme v BA, sú užasní, jedlo je famózne, také zladené chute to je dokonalosť, rovnako aj spôsob servírovania, obsluha milá, nemám čo vytknúť,“ napísala na Facebooku návštevníčka Zuzana.

No lepšie ako dvakrát čítať, je raz ochutnať. Navštívte Bistro SOHO na Laurinskej alebo v Auparku a presvedčte sa sami o vynikajúcej ponuke jedál. Viac informácií nájdete na Facebooku https://www.facebook.com/soho.laurinska/, alebo  https://www.facebook.com/soho.aupark/.

Zdroj: Bistro SOHO

Foto: Bistro SOHO

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Tlačové správy

Pozri viac