Infospravy.sk Infospravy.sk

Úsmev, ktorým očaríte každého

Úsmev, ktorým očaríte každého

Určite to poznáte – „Osvedčené triky pre biely úsmev za pár dní“ alebo „Krásne zuby z pohodlia domova“ – časté titulky týkajúce sa bielenia zubov. Ak aj vás trápi odtieň vašich zubov, zvažujete jeho zlepšenie, prípadne ste ho dokonca podstúpili bez očakávaného výsledku, sú tieto riadky určené priamo vám. Faktom totiž je, že bielemu úsmevu sa venuje čoraz viac pozornosti a práve s tým vám vieme na klinike zdravia a krásy Interklinik pomôcť.

Na žlté, zájdené a fľakaté zuby má vplyv veľa vecí. Patrí medzi ne naša životospráva, ako aj rôzne pochutiny, bez ktorých si niektorí z nás nevedia predstaviť bežnú existenciu (káva, víno, čaj, cigarety). Ďalšími príčinami môžu byť napríklad prekonané choroby, agresívne medikamentózne liečby, dedičné predpoklady či jednoducho náš vek.

interklinik.sk

Riskovať sa neoplatí

So silnejúcim trendom belších zubov „prikráčali“ ruka v ruke rôzne techniky na dosiahnutie želaných výsledkov. Ale čo si vybrať? Profesionálnu starostlivosť alebo domáce recepty, doma či v kresle odborníka? Ponuka je naozaj pestrá, ale aj tu platí staré známe „bezpečne ďalej zájdeš“. Totiž nie všetky domáce prípravky, tipy a triky sú bez rizika. Odstrašujúcich príkladov by sme našli viacero.

Stomatológovia poznajú dva základné spôsoby bielenia zubov – mechanický (pieskovanie, zubná kefka), odstraňujú sa menej odolné povrchové pigmenty, nejde však o bielenie v pravom zmysle slova, a chemický – keď pomocou účinnej látky dochádza k zmene pigmentov  vnútri povrchovej vrstvy zubnej skloviny.

Na skok k žiarivému úsmevu

interklinik.sk

Keď sa rozhodnete pre chemické bielenie, od žiarivého úsmevu vás delí už len krôčik, a to dentálna hygiena. Tá je totiž pred samotným bielením veľmi dôležitá a potrebná. Až keď máte svoje zúbky dôkladne zbavené nečistôt a zubného kameňa, prichádza na rad chemické bielenie na báze riedeného peroxidu. Toto podstatne radikálnejšie bielenie je však potrebné absolvovať pod dohľadom stomatológa. V Interklinik máme dobré skúsenosti s bieliacim gélom Poladay a Polanight určených tak na deň, ako aj na noc. Pripravte sa na to, že spoločnosť vám bude robiť akási protéza, na ktorú si aplikujete gél. Silno si ju pritlačíte na svoje zuby a necháte  pôsobiť 8 hodín. Prvé výsledky chemického bielenia uvidíte už po niekoľkých dňoch.

Ak aj vy tužíte po žiarivom úsmeve a chcete absolvovať bielenie vašich zúbkov, OBJEDNAJTE SA U NÁS NA RECEPCII STOMATOLÓGIE INTERKLINIK:  421 2 6823 0930. Viac informácií nájdete na: goo.gl/CF6QVY

Zdroj: Interklinik

Foto: Interklinik

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Tlačové správy

Pozri viac