Infospravy.sk Infospravy.sk

Dokonalý úsmev sa dá „nasadiť“ vďaka Digital Smile Design

Dokonalý úsmev sa dá „nasadiť“ vďaka Digital Smile Design

Znie vám to ako IT problematika? Omyl! Je to spôsob, ako získať bez trhania, vŕtania a vymieňania krásne rovné, biele, zdravé a hlavne stále VAŠE zuby. Pýtate sa kde? Na klinike zdravia a krásy Interklinik!

Celý život bojujete s problémom, že vaše zuby nie sú ideálne? Mnohým z nás spestrilo alebo skôr strpčilo detstvo nosenie strojčeka podobne ako Michaele. „Celý život som bojovala s problémom, že moje zuby neboli ideálne. Počas detstva som nosila strojček na zuby, no keďže som s ním ledva lapala po dychu, neznášala som ho a flákala som to. V dospelosti som to oľutovala a stále som hľadala možnosti, ako narovnať moje krivé dvojky. Zuby sa na seba tlačili a žiadny lekár mi nechcel vytrhávať zdravý zub. Počula som o keramických fazetách, ktoré sa nasadia na vaše zuby  a celé sa to spájalo s pojmom „Digital Smile Design“. 

Čo je Digital Smile Design?

Je to unikátna metóda, pomocou ktorej dokáže stomatológ dosiahnuť prirodzený a krásny úsmev. Pomocou analýzy vašich tvárových proporcií, úsmevu, mimiky a stavu vášho chrupu sa pripraví digitálny podklad, na ktorý sa následne aplikujú zmeny, ktoré bude potrebné pripraviť pre dokonalý úsmev, po ktorom túžite. Základom je vždy prvotná konzultácia so stomatológom, ktorý vám názorne ukáže všetky kroky. Digital Smile Design už teda nie je len o technickom vyhotovení, ale aj o vašej osobnosti. Nie je to teda len automatika, je to najlepšie priblíženie vašej osobnosti na základe dôkladnej analýzy.  Veď kto by si želal zbabraný úsmev, ktorý pôsobí neprirodzene a zmení váš výzor na desiatky rokov.

interklinik.sk

 „Pre mňa to bola posledná záchrana a nádej.“

„Po večnom nespokojnom obzeraní sa v zrkadle som sa rozhodla, že sa skúsim opýtať, či som naozaj stratený prípad a krásny úsmev zostane navždy iba mojím nedosiahnuteľným snom. Vybrala som sa do Interklinik, pretože mi ich odporúčal rodinný známy. Vraj príjemný prístup, špičková ambulancia a moderné vybavenie. Objednali ma na konzultáciu k  doktorke Brockman, ktorá je špecialistka na „stratené“ prípady. Pre mňa to bola posledná záchrana a nádej“ priblížila Michaela.

interklinik.sk

Po úvodnej dentálnej prehliadke stomatológ s pacientom prejde všetky možnosti, ktoré sa na klinike vykonávajú.  V prípade Michaely  doktorka Brockman zvolila fazety. „Bola som šťastná, že máme riešenie. A potom to prišlo! Dokonalý úsmev, ktorý patril mne. Pani doktorka Silvia Brockman mi totiž ukázala vizualizáciu prostredníctvom Digital Smile Design. Poviem vám, vidieť ten dokonalý úsmev bola ,pecka′, ktorá ma úplne dostala. Možno mi nebudete úplne rozumieť, ale pre mňa to bolo naplnenie sna. O hollywoodskom úsmeve som naozaj snívala nekonečne dlho. Zrazu som bola tak blízko. Po konzultácii sme sa do toho pustili. Najprv prebehla generálka zubov, potom odtlačky, výber odtieňa, úprava zubov, skúška faziet a hotovo! Perfektný úsmev, ktorý naozaj stojí zato. Som spokojná ako nikdy predtým, často sa pristihnem, ako sa usmievam – len tak, lebo chcem ukázať moje krásne nové zuby,“ prezradila Miška.Raz skúsiť je lepšie ako stokrát počuť.

OBJEDNAJTE SA NA ÚVODNÚ KONZULTÁCIU NA  RECEPCII STOMATOLÓGIE INTERKLINIK:

 + 421 2 6823 0930.  Viac informácií nájdete na: goo.gl/n330rZ

Zdroj: Interklinik

Foto: Interklinik

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Tlačové správy

Pozri viac