Infospravy.sk Infospravy.sk

Požičajte si výhodne na lepšie bývanie

Požičajte si výhodne na lepšie bývanie

Teraz je výborný čas prejsť z x-tého podnájmu do svojho prvého vlastného bytu, alebo vymeniť menšie bývanie za väčšie. Záujem o riešenie tejto problematiky je naozaj intenzívny. Veď až tri štvrtiny nových bytov sa predajú skôr, ako sú reálne dokončené. Rovnako vhodná je doba na rekonštrukciu či obnovu už existujúceho bývania.

To všetko zvládnete s moderným úverom, ktorý získate aj bez založenia nehnuteľnosti v prospech banky.

Vynikajúce podmienky
Úver bez založenia nehnuteľnosti si v Prvej stavebnej sporiteľni vybavíte ľahko a rýchlo. Ak patríte k sporiacom klientom, stačí len preukázať, že zvládnete zodpovedne uhrádzať mesačné splátky a PSS, a. s., vám poskytne financie na kúpu, výstavbu alebo obnovu bývania až do výšky 50 000 €. Požičia vám dokonca aj v prípade, že patríte k neznámym klientom. Vtedy to bez zakladania nehnuteľnosti bude do výšky 15 000 €.

 

Bez zbytočného stresu

Aj tento typ úveru od PSS, a. s., má priaznivú úrokovú sadzbu. V kombinácii so splatnosťou až 30 rokov to znamená nízku mesačnú splátku. Môžu si ho dovoliť aj ľudia s nižšími príjmami. Ďalšou jeho výhodou je, že vďaka nemu sa vyhnete množstvu administratívnych úkonov, vďaka čomu ušetríte niekoľko stoviek eur.

Voľnosť a úspora

Využite úver od PSS, a. s., bez založenia nehnuteľnosti v prospech banky. Vďaka nemu získate voľnosť, výhodné úverové podmienky, budete bývať lepšie a krajšie ako v minulosti. Presvedčte sa sami, že práve teraz máte tú česť s jednou z najlepších ponúk na bankovom trhu.

Ďalšie informácie nájdete na www.pss.sk, alebo zavolajte na 02/58 55 58 55.

Aj na zariadenie domácnosti

Ak už máte strechu nad hlavou, ale stále vám chýba nábytok, televízor či svietidlá, siahnite po úvere na zariadenie domácnosti. PSS, a. s., vám ho poskytne s výhodným a garantovaným úrokom i bez bločkov.

PR článok

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Tlačové správy

Pozri viac