Infospravy.sk Infospravy.sk

Darujte si na Vianoce lepšie bývanie

Darujte si na Vianoce lepšie bývanie

Vianoce sú čas, kedy dobre vybratý darček nemusí potešiť iba jedného člena domácnosti, ale hoci aj celú rodinu. Taký televízor s maxi uhlopriečkou v kombinácii s domácim kinom s dokonalým ozvučením, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, alebo kúpeľňa prerobená na menšie wellness...

Možností a inšpirácií je nepreberné množstvo. Stačí sa len dohodnúť a potom ešte vybrať ten najvýhodnejší spôsob financovania. Jedno z najlepších a najkomplexnejších riešení prináša Prvá stavebná sporiteľňa. Banka, pre ktorú je poskytovanie správnych riešení samozrejmosťou.  

Na zariadenie domácnosti

Ak túžite po niečom peknom alebo užitočnom do svojho bytu či rodinného domu, nech sa páči, siahnite po úvere na zariadenie domácnosti. Hovoríme o úvere do 7 000 €. Má priaznivú úrokovú sadzbu, ktorú sme nedávno znížili o celé jedno percento. Táto sadzba sa nezmení počas celej doby splácania. Úver na zariadenie domácnosti od PSS, a. s., môžete mať aj bez predchádzajúceho sporenia, bez zakladania nehnuteľnosťou, i bez bločkov a faktúr.

Čo si zaň môžete kúpiť?

S úverom na vybavenie domácnosti od Prvej stavebnej sporiteľne si kúpite prakticky čokoľvek do svojho bytu alebo rodinného domu. Od nábytku do obývačky, spálne či detskej izby, cez kuchynskú linku, domáce spotrebiče každého druhu (pračka, chladnička, mikrovlnka, televízor, mixér, kávovar...), až po podlahy, koberce alebo hoci aj umelecké diela. 

Viac informácií vám sprostredkujú obchodní zástupcovia Prvej stavebnej sporiteľne. Kontakty na nich nájdete na www.pss.sk, alebo volajte na 02/58 55 58 55.

TIP PRE VÁS

Ak potrebujete viac prostriedkov a patríte k našim sporiacim klientom, bez zakladania nehnuteľnosti v prospech banky vám vieme za výhodných podmienok poskytnúť až do 50 000 €.

PR článok

 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Tlačové správy

Pozri viac