Infospravy.sk Infospravy.sk

EXKLUZÍVNE! Multiotecko Boris Kollár vstupuje do politiky! Chce si splniť svoj detský sen!

EXKLUZÍVNE! Multiotecko Boris Kollár vstupuje do politiky! Chce si splniť svoj detský sen!

Je známy vďaka svojmu bohatstvu a svojim deťom! Podnikateľ si nikdy nedával servítku pred ústa! V lete si založil svoju fanpage, ktorá má doteraz už 35 000 fanúšikov! Otvorene hovorí o dôvodoch svojho životného rozhodnutia. Od mnohých politických strán dostal ponuku, no on chce stáť sám za seba.

x.jpg
Zdroj foto: facebook.com

Najdôležitejšia je však otázka: "Budú mu ľudia veriť?".

"Viem presne načo narážate. Keď som bol malý, vyrastal som bez otca, bez jeho lásky, bez finančnej podpory. Vlastne som ho nepoznal, a vtedy som si povedal, že keď budem veľký, chcem mať veľa detí a určite im nespravím to, čo otec spravil mne. Áno, mám 9 detí, a nie s 1 matkou, ale povedzme si úprimne, ktorá žena by mi dnes porodila 9 detí. :) Svoje deti milujem a chcem svoju rodinu chrániť, tak ako aj ostatné."

Kollár si stojí za svojimi slovami a vie presne, čím sa odlíši od ostatných: "Vždy ste sa dočítali o mne len ako o celebrite a multioteckovi, ale za 25 rokov ste sa nikdy nedočítali o tom, žeby som kradol, tendroval, či privatizoval štátny majetok. A viete prečo? Pretože som to nepotreboval!" 

Kollár sa vyjadruje naozaj k širokému spektru spoločenských tém a problémov.


Mainstreamove media nas pekne ohlupuju...

Posted by Boris Kollár on 6. október 2015


mc


Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Slovensko

Pozri viac