Infospravy.sk Infospravy.sk

S. Cowell pri vystúpení tohto mechanika PLAKAL! Spieval pre svojho mŕtveho kamaráta

S. Cowell pri vystúpení tohto mechanika PLAKAL! Spieval pre svojho mŕtveho kamaráta

xc.jpgZdroj foto: video print screen

Každá spevácka súťaž má svojho kata! 
Simon Cowell je jedným z nich. Možno tým najväčším. Aj on je však iba človek, ktorý cíti, a vie emócie aj prejaviť. Za všetky roky speváckych súťaží, v ktorých porotoval sa však nestalo, aby sa po vystúpení doslova citovo zrútil!

21- ročný automechanik Josh Daniel bol na speváckom konkurze úplne posledný vystupujúci. Ako sa však hovorí, na dobré sa čakať oplatí! Josh sa rozhodol spievať pieseň "Jealous", čo v preklade znamený žiarlivý. Pieseň však nebola iba náhodným výberom. Josh prišiel pred dvoma rokmi o svojho najlepšieho priateľa. Text piesne presne vyjadruje jeho pocity. Verí, že teraz je jeho kamarát v nebi a on žiarli nato, že tam nemôže byť s ním.

Silný príbeh, ktorý určite rozplače každú jemnú dušu. No nikto nečakal, žeby to položilo drsňáka Simona Cowella. Ten sa počas vystúpenia neubránil slzám. Po skončení nepovedal ani jedno slovo. Hrdlo mu zvierala úzkosť. Za týmto citovým kolapsom môže stáť aj nedávna smutná rodinná udalosť. Pred časom Simonovi zomrela mama a zrejme mu ju Josh veľmi pripomenul, pretože aj on určite žiarli na tých, ktorí sú s ňou v nebi. 


Zdroj: youtube.com

mc

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame